Hakkımda

Hakkımda | Kaan Turhal - Kişisel Web Sitesi

Ben Kimim?

Merhaba, ben Kaan TURHAL. 15.05.1998 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde doğdum. Çocukluk dönemimi Şişli’de geçirdim. Feriköy Necdet Kotil ilköğretim okulunu bitirdim. Radyo televizyon meslek lise hayatımı da tamamladıktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandım ve eğitimime burada devam etmekteyim.


İlkokuldayken yetiştirme yurduna verildim ve eğitimden uzak kaldım. Yetiştirme yurdunda kaldığım seneler boyunca hayatın zorluklarıyla karşı karşıya kaldım ve kolay bir çocukluk geçirmedim. Kaldığım yetiştirme yurdundan şiddet ve baskı gördüğüm için kaçtım ve kendi imkanlarımla yatılı bir işte çalışma hayatına atıldım. Maalesef ki hayatın zorluklarıyla erken yaşta yüzleşmek durumunda olduğum için öğrenim hayatıma uzun bir süre ara verdim ancak pes etmeyip kaldığım yerden devam ettim.


Ortaokul ve lise hayatımı da başarıyla tamamladıktan sonra askerliğimi Ağrı Doğubayazıt’da çavuş olarak tamamladım. Şu an özel bir yapım şirketinde çalışma hayatımı sürdürmekteyim.

 

Edebi Kişiliğim:


Ortaokul yıllarında şiire olan merakımı ve yazma isteğimi keşfettim. Sınıf öğretmenimin bu durumun farkına varıp üstüme durmasıyla ilk şiir gösterimi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sergiledim ve bu sırada diğer insanlar tarafından da keşfedildim.


Edebiyat alanını sevdiğim için özel ders alarak bu alan üzerinde yoğunlaşmayı tercih ettim ve şiirlerimi sosyal medya aracılığıyla ilgili sayfalarda yayımladım.


Liseden mezun olduktan sonra yazmış olduklarımı Kanadalı bir öykü paylaşım platformu olan Wattpad’de yayımladım. ‘Hayallerin Öyküsü’ adlı kitap çalışmamı da ilk olarak burada yazdım ve kısa sürede yoğun ilgi gören kitabım okurların dikkatini çekti. Birçok yorum ve eleştiri alan ‘Hayallerin Öyküsü’ okurların da sayesinde ilk olarak Semerci Yayınları aracığıyla Aralık 2017’de basıldı. Daha sonra imza günleri, söyleşiler ve konferanslardan genç girişimci ödüllerini almaya hak kazandım.


Son kitabım olan ‘Sevgi Misali Hayat’ yakında okuyucularımla buluşmak üzere yola çıkacak. Aynı zamanda üzerinde çalışmalarımı sürdürdüğüm bir sonraki kitabımın adı ‘Solumdaki Melek’ olacak ve çok yakında basım aşamasına girecek.


Yazdığım çeşitli hikâyelerle iki yılda elli bin takipçiye ve iki yüz bin okunma sayısına ulaştım ve bu yazılarımı birçok dergi, televizyon ve haber kanallarında yayımladım.


Şu an ise tanınmış bir kişi olarak web sitesinde ve sosyal medya hesaplarımda yazdıklarımı yayımlamaya, yeni projeler üzerinde çalışmalarıma devam etmekteyim…


Yazar: Kaan TURHAL

Yeteneklerim

Seslendirme

Ben projelerinizi seslendirebilirim

Grafiker

Sosyal medya vb. içeriklerinizi sizin için hazırlayabilirim.

Wordpress

Sizin için baştan sona web sitesi hazırlayabilirim.

Sosyal Medya Hizmetleri

Tüm sosyal medya hesaplarınızı geliştirebilir ve yönetebilirim

Metin Yazarlığı

Sizler için makale, senaryo, seo vb tüm yazılarınızı yazabilirim.

Canva

Sizler için canva üzerinden afiş, reklam, sosyalmedya içerikler vb tüm içeriklerinizi hazırlayabilirim.

Çalışma Deneyimim

Ay Yapım

Ay Yapım

Senarist (01.05.2020 - İş hayatına devam ediyorum.)

Yapım Şirketi

Watpadd

Watpadd

Yazar (01.01.2010 - Yazmaya devam ediyorum)

Kanadalı yazı paylaşım platformu